Добредојдовте

Услуги

Дигитал Маркетинг

Аватар Медиа е агенција специјализирана за DIGITAL MARKETING: Менаџеирање на социјални мрежи (Facebook, Instagram, Twitter), Менаџирање на дигитални кампањи (Facebook, Google AdWords, GDN, Youtube, Instagram)

Графички дизајн

Нашиот тим од искусни дизајнери ќе ја реализираат секоја Ваша идеа, а нашите креативци ќе ја надополнат.

веб дизајн

Изработка на веб страници според Вашите насоки и потребите на Вашиот бизнис.

организација на настани

Професионална организација на секаков вид на промотивни настани, BTL активности, промоции и слично.

ПОТРЕБНА ВИ Е НЕКОЈА ОД ОВИЕ УСЛУГИ?

КЛИЕНТИ

Ова се дел од нашите задоволни клиенти.
Uploaded image

Kia Motors Macedonia

Генерален застапник за Kia во Македонија
Uploaded image

Lyoness Macedonia

Враќање пари при секое купување
Cashback картички за враќање пари при секое купување кај преку 70.000 трговски партнери ширум светот!
Uploaded image

Land Rover

Премиум Ауто Зентрум – Генерални застапници за Land Rover во Македонија
Uploaded image

Jaguar Macedonia

Премиум Ауто Зентрум – генерални застапници за Jaguar во Македонија
Uploaded image

МАКПРИМАТ

Текстилна компанија
Макпримат е водечка текстилна компанија со седиште во Скопје, Р. Македонија. Формирана е како семејна компанија во 1990 година и од формирањето до денес е 100% приватна.
Uploaded image

аурора ресорт & спа

Хотел & Спа ресорт 5*
Изграден од природни елементи, со употреба на вулкански камен и дрво, оплеменет со различни видови на растенија и дрва кои го претвораат ресортот во прекрасна ботаничка градина, збогатен со секојдневниот пој на птиците, припитомени во куќарките соецијално изработени за нив и потставени по боровите кои го опкружуваат комплексот, ресортот е вистинска хармонична бајка.
Uploaded image

аурора турс

Туристичка агенција
Агенцијата Аурора Турс е основана во 1990 година. Од самиот почеток се одликува со сериозен пристап во полето на туризмот, одлика по која агенцијата се разликува од сите останати агенции и одлика врз основа на која Аурора Турс ја стекна довербата од огромен број на корисници во Македонија.
Uploaded image

Премиум Ауто Зентрум

Луксузни, премиум автомобили.
Поранешен генерален застапник за Jaguar и Land Rover, сега застапник за сите брендови луксузни автомобили.
Uploaded image

корни доо

Керамички центар
“КОРНИ” од своето формирање во 1991 год. до денес израсна во фирма која е забележлива на македонскиот пазар по приозводите што ги нуди,а во добар дел и во комплетниот свој имиџ кој го поседува во редот на многуте фирми од истата бранша во Македонија.
Uploaded image

Video Data

Sevice & Store
Овластени сервисери за Samsung и LG во Република Македонија.
Uploaded image

силуете скопје

Салон за убавина & Спа центар
Во самиот центар на Скопје, спроти Арапска куќа, најдобриот македонски салон за убавина Silhouette. 25 години успешна работа и чекор со светските трендови за убавина. Салонот располага со над 50 видови апарати со повеќе функции и програми кои опфаќаат третмани на лице, тело и коса.
Uploaded image

БАРБАКАН БИСТРО БАР

РЕСТОРАН
Uploaded image

КИНО КАРПОШ

Кафе Бар
Uploaded image

тЕЗОРО СКОПЈЕ

Луксузен накит & часовници
Луксузен накит и часовници од најпрестижните светски брендови. Тезоро се наоѓа во центарот на Скопје.
Uploaded image

City Fashion

Бутици за брендирана облека
Uploaded image

Клуб Епицентар

Ноќен клуб во Скопје
Uploaded image

Premium Dental Implants

Dental Implants Website
Premium Dental Implants represents unique place where you can gather all the information you need about dental implants. Here, you can educate, ask a question or share your experience related to dental implants and stomatology in general.
Uploaded image

KONO PIZZA

Уникатен Fast Food
Uploaded image

ИМКА Инженеринг

Градежна компанија
ИМКА инженеринг е сертифицирана компанија од градежниот сектор-високоградба, основана на 19.01.2009 година. Во своето работење компанијата ги применува стандардите за квалитет, за животна средина и современите европски стандарди и иновации за сигурно, квалитетно, економично и здраво домување.
Uploaded image

интермед арт

Поликлиника
Поликлиника Интермед-Арт е приватна здравствена установа, основана во февруари 2011год, лоцирана е на бул.Партизански Одреди бр.84 во трговскиот центар Антико – Скопје. Располага со ординација по општа медицина, трудова медицина,интерно оделение,физикална терапија,лабораторија,дневна болница и ординација по спортска медицина.
Uploaded image

Салон 29

Office Furniture
Комплетни решенија за Вашата канцеларија.
Uploaded image

editpro print

Печатница
Сите видови на печатарски услуги – печатење на секаков вид на хартија, брендирање на излози и возила, печатење на текстил…
Uploaded image

Atlas Corporation

Туристичка агенција
Една од најстарите туристички агенции во Македонија, членка на ASA и лиценцирана од IATA.
Uploaded image

Карадент Дентал центар

Стоматолошка клиника
Најдобриот имплант-центар во Македонија со клиники во Скопје и во Гевгелија. Апсолутен лидер во Република Македонија според бројот на вградени импланти.
Uploaded image

MG TATTOO STUDIO

Tattoo & Пирсинг студио
Без конкуренција најдоброто Tattoo студио во Македонија, сопственост на Горан Мичиќ – еден од најдобрите Tattoo мајстори на Балканот!
Uploaded image

ПРЕМИЕР МЕНАЏЕР

Интерактивна игра
Единствена игра од овој тип во Македонија, локализација на една од најпопуларните светски игри – Fantasy Football.
Uploaded image

Хистера

Ординација за гинекологија и акушерство.
Основана во 2007 година, една од најдобрите специјалистички ординации за гинекологија и акушерство.

НОВОСТИ

Интересно да се прочита

Контактирајте не

Испратете ни директна порака, а ние ќе Ви одговориме во најкус можен рок!